Technik kvality / Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

FirmaTechnické pružiny SCHERDEL s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
" Kontrola kvality na svěřených projektech příslušného oddělení
" Komunikace se zákazníky v oblasti zajištění kvality
" Koordinace hladkého průběhu výroby ze strany kontroly kvality příslušného oddělení
" Práce v systému kvality CAQ
" Práce s intranetem a interními systémy
" Příprava a aktualizace kontrolních plánů, pracovních, zkušebních a procesních návodů pro nové i stávající projekty, kontrola jejich zavedení
" Analýza externích a interních neshod ve spolupráci s ostatními odděleními
" Pozastavování dílů/materiálu ve výrobě

OD VÁS OČEKÁVÁME:
" Ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita)
" Znalost systému kvality
" Znalost nástrojů řízení kvality (8D, interní auditor, kontrolní plány)
" Čtení výkresové dokumentace
" Schopnost vést a rozhodovat, řešit vzniklé problémy
" Zodpovědnost, samostatnost, proaktivita
" Odolnost vůči stresu, flexibilita
smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, Znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
  • Aktivní německý jazyk, Znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bor - Vysočany 54, 34802, Česko
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: Příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: Odborné vzdělávání, příspěvek na jazykový kurz

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Technické pružiny SCHERDEL s.r.o., IČ: 25224671
datum zveřejnění nabídky práce:22. 01. 2024